Automaty - Vending

Predaj teplých, chladených a potravinových produktov formou predajných automatov.

Samoobslužné predajné automaty sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube, ako nikdy v minulosti. Aby ste mali zabezpečenú službu tohto druhu na profesionálnej úrovni, spoločnosť EUROINEX je pripravená vždy stáť po vašom boku a zabezpečiť požiadavky podľa vašich predstáv.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti predajných automatov, špičková logistická sieť a 1700 umiestnených automatov na Slovenskom trhu nás predurčuje na splnenie náročných požiadaviek v tomto segmente. Kvalitné produkty a nemenná kvalita,  prispôsobená predajným automatom, pod stálou kontrolou našich zamestnancov - to je len jedna z mála predností, ktoré vám môže spoločnosť EUROINEX ponúknuť. 

Želáte si pre svojich zamestnancov rozmanité produkty a kvalitu? Od nás samozrejme dostanete všetko naraz. Vyberte si z obľúbených značiek ako Nespresso, Nescafé, Lavazza, L´Antico, Maggi, Coffee Mate, Nesquik, Coca Cola, Kofola, Sedita, Orion, Snickers, Seven Days, Lays, a mnoho iných. 

Samostatnou skupinou našej ponuky sú potravinové predajné automaty s ponukou bagiet, sendvičov a chladených hotových jedál s ohrevom v mikrovlnej rúre.

Aký predajný automat je pre vás ten správny? V závislosti od toho, aké produkty chcete ponúkať svojim zamestnancom alebo zákazníkom, potrebujete nielen kvalitný produkt ale aj vhodný predajný automat.