Automaty - HoReCa

EUROINEX - gastronomický partner v oblasti Hoteliérstva.

Spoločnosť EUROINEX ponúka HoReCa koncept tam, kde je profesionálna príprava kávy, raňajkových džúsov, čajov, pripadne palaciniek, džemov a medov samozrejmosťou. Chcete svojim hosťom servírovať formou samoobsluhy kvalitné produkty a potrebujete k tomu plnoautomatické zariadenie? Naša ponuka vám určite zodpovie otázky ktoré prinesú vašim hosťom vyšší komfort, kvalitu, špičkový dizajn a profesionálny prístup.  Najdôležitejším jedlom dňa sú vždy raňajky, preto mnohí vaši hostia ocenia keď budú môcť začať deň chutnými raňajkami a kvalitným nápojom.

Širokú ponuku kávových zmesí, džúsových koncentrátov, čajov, džemov a medov ako aj ich chuťový profil prezentujeme formou dohodnutej ochutnávky alebo zapožičania technológie. Z kávových zmesí disponujeme značkami Nespresso Professional, Nescafé, L´Antico, Lavazza a káv so Slovenských pražiarní

Pravidelná profilakcia, rýchly servis a profesionálny prístup nás radia medzi lídrov na Slovenskom trhu v tomto segmente. Pravidelné zásobovanie našimi zamestnancami spojené s kontrolou čistoty zariadenia a školenie zamestnancov prevádzky sú benefity, ktoré určite oceníte.